KONST / Litografier / Färglitografi 15396343
nr 1539 6343
Makode Linde
(f. 1981), Sverige
Signerad, numrerad 120/220. Färglitografi. Bladets mått: 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 39x33 cm
Makode Linde, svensk konstnär född 1981.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:34:14
8/5 18:29:14
8/5 18:29:38